O nas

Misją firmy AUTO-CENTRUM S.A. jest konsekwentna realizacja programu rozwoju i umacnianie pozycji na rynku przy pełnym zrozumieniu i dostosowaniu się do potrzeb klientów. Celem firmy, wynikającym z realizacji misji, jest stały wzrost, dostarczanie najwyższej jakości usług wszystkim klientom oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie za sobą rozwój rynku motoryzacyjnego. Wieloletnia historia w branży motoryzacyjnej daje firmie AUTO-CENTRUM S.A. doświadczenie z pomocą którego może ona budować dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo, które dąży do ciągłego podnoszenia jakości obsługi klienta. 

AUTO-CENTRUM S.A. to przedsiębiorstwo motoryzacyjne, autoryzowany dealer marek FIAT, JEEP i ALFA ROMEO.

AUTO-CENTRUM SA to nowoczesne centrum sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów używanych różnych marek. Firma oferuje kompleksową obsługę przy zakupie samochodu: pomoc certyfikowanych handlowców, testowanie najnowszych modeli, skup, sprzedaż, zamiana, komis, przyjmowanie w rozliczeniu, rejestracja , ubezpieczenie , kredyty i leasing oraz usługi wynajmu samochodów. 

AUTO-CENTRUM S.A. to autoryzowany punkt serwisowy: FIAT, JEEP, ALFA ROMEO oraz LANCIA. To centrum napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych wszystkich marek. Profesjonalny i nowoczesny serwis wykonuje wszelkie naprawy oraz badania techniczne, montaż specjalistycznych urządzeń do zasilania gazem, diagnostykę na hamowni podwoziowej, bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych. W 1999r. serwis AUTO-CENTRUM S.A. otrzymał nagrodę Wielkopolska Jakość. 

AUTO-CENTRUM S.A. prowadzi hurtownię i sklep artykułów motoryzacyjnych. W ofercie sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych znajduje się kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych. Od 2008r. firma prowadzi także sklep internetowy oraz elektroniczny system zamówień dla partnerów z branży motoryzacyjnej.

Aktualności

MAJÓWKA !!!

  MAJÓWKA!!! W dniu 2 maja 2018r nasza firma , będzie otwarta w skróconych godz...

Czytaj więcej